Stáří je smutné. Ne proto, že přestávají všechny radosti, ale proto, že přestává naděje.

Životopis

17. září 2006 v 10:15 |  David Boreanaze
David Boreanaze
Datum narození: 16.05.1971
Znamení: býk
Místo narození: Buffalo, New York, USA
První role: Ženatý se závazky v roce 1993
Volný čas: Rád se věnuje golfu, rodině a svému psovi, kterého pojmenoval Berta Blue.Táké se někdy účastní charitativních zápasů v ledním hokeji..
Tento charismatický rodák z Buffala měl už díky své rodině předpoklady k herectví a i když původně toužil stát se fotbalistou, zranění nohy mu v tom zabránilo.
Vystudoval hereckou školu Ithaca College a odjel do Los Angeles hledat své štěstí. Musel se probíjet hodně nepříjemnými zaměstnáními (pracoval jako obsluha na parkovišti, nosil čisté ručníky v jednom plážovém klubu, rozvážel pizzu ...) někdy díky chudobě přespával na gauči v jedné místnosti s další spoustou lidí. Měl však štěstí a když venčil venku svého psa, všiml si ho jeden agent a pozval Davida na konkurz do seriálu Buffy, přemožitelka upírů. A díky tomuhle seriálu se postupně dopracoval až k hollywoodské špičce. Po odchodu ze seriálu Buffy přemožitelka upírů začal hrát ve svém vlastním seriálu Angel. Daří se mu i jinde, má za sebou pár filmů. Mezi ně patří i horor Valentine.
V lednu 1998 se oženil se svou přítelkyní Igrid Quinn.O necelý rok později se rozvedli a za tři roky se David vrátil ke své expřítelkyni, modelce Jaime Bergman. Vzali se 24. listopadu 2001 v Palm Springs a své první dítě (jsou mu 3 roky) pojmenovali Jayden Rayne.Teď žijí v Los Angeles.
1.) Spolu se zpěvačkou Dido si zahrál ve videoklipu k její písničce White Flag (Bílá vlajka).
2.) Jeho táta je v Americe známým moderátorem počasí na stanici WPVI.
3.)Rád chodí na procházky po hřbitovech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám David Boreanaze???

Jo!!! Je úžasnej!! 32.1% (9)
Jo, celkem dobrej. 35.7% (10)
Ne. 17.9% (5)
Je strašnej. 0% (0)
Neznám ho. 14.3% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama