Stáří je smutné. Ne proto, že přestávají všechny radosti, ale proto, že přestává naděje.

Únor 2009

SONCelebritku // SONDMazlička→přihlášky

28. února 2009 v 20:16 | mO.nus
Lidi myslím že je právě tak čas na nějakou soutěž !!
Momentálně mě napadá jenom soutěž o nejoblíbenější celebritu a nebo o nej domácího mazlika ↓↓↓

Pix 056 // zoo

28. února 2009 v 19:54 | mO.nus |  pixelky

27. února

28. února 2009 v 18:59 | mO.nus |  diary
Tak abych to shrnula.. ráno ani nevím co jsem dělala ale nejspíš se flákala an komplu..!! Po obídku (to jest rohlík s česnečkou a banánek) sem kecla s Lůcou, pak jukla na telku a ve čtyři valila na busííík... V řeznicích přistoupili holčeny a jeli sme do wanglu.. Kája si byla koupit kapesníčky, protože opět zapomněla a hurá do picerie.. Rozvíjeli se zajímavé teorie o tom že maťa má psí předky, Kája upíří.. a dal už nwm no! :D Mno Matina s Lucíí se opět mimořádně bavili u jezení pizzy.. opravdu to už samo o sobě bylo kino... :D Fajn a teď to opravdový kino... Kdopak by se vlka bál! Jo tak an to sme šli.. sál byl celkem prázdnej a film niiic extra, ale jako libilo se mi. Už nevím co se ělo tam an druhe straně, jenom si pamatuju když se Káje a Mati podařili vysypat bramburky... ale už tak jako ke konci řekla bych... Tak konec byl krásně šťastnej a my valili na bus.. V sále mi byla zima-venku fajn.. holkám naopak, tak nevím... :D Maťa furt štvala Káju písničkou z Hanny Montany.. uměla jen dvě slova :D:D Mno domů sem dotazila oukej, pak sem byla na netu koukala se na serialy a šla spááát :)

65. bleskowka *KONEC*

28. února 2009 v 17:50 | mO.nus |  Bleskowky

1.) Ahojík
2.) Jak se dneska máš?
3.) Přihlaš se do jedné ze soutěží →tady
4.) Můžeš se zapojit i v RVK →tadyhle
5.) Jaká je tvá oblíbená barvička?
6.) Co chceš na diplomek?
7.) Se měj, ppá♥


Řetězák ..24..

28. února 2009 v 17:46 | mO.nus |  Řetězáky

728Džus x CocaCola? /džus
pixelICQ x chat? /icq
728Růžová x modrá? /modrá :)
pixelČokoláda x lízátko? / no jejda, tak to je těžký.. taky záleží jakej druh čokošky :)
728Chladno x teplo? /taky záleží jak kdy
pixelBeyoncé x Rihanna? /Beyoncé?
728Pastelka x obyčka? /nechci je zradit, ale.. obyč tužka :)
pixelwebkamera x fotak???? /foťák
728Pes x kočka? /pes
pixelTemno x světlo? /světloo
728Nokia x Siemens? /Siemens (jenom tak z vlastenectví.. jinak myslim že Nokia je lepší)
pixelAdio x respect.me? / ehe? :D to druhý neznam,
728R'n'B x Hip-Hop? / hupsí.. cože je v tom za rozdíl?
pixel.New York x Los Angeles? / tak tohle vážně nemužu posoudit, prostě obojí
728Blogy, které mají pokračovat: /všicííí

Lehké Fantastično

28. února 2009 v 10:13 | mO.nus |  Zeměplocha

Kniha v pořadí 2. z řady Zeměplochy.. Plynule navazuje na Barvu kouzel. Ráda bych Vám ji popsala detailněji ale už je to dlouho co sem ji četla a moc si to nevybuvuji.. Ale je stejně dobrá jako ta první! :D Pokud si chcete něco přečíst a nevíte co, vřele doporučuji! X)

Zeměplocha se řítí k nevyhnutelné srážce se škodolibě rudou hvězdou a zachránit ji může pouze jediný člověk - neschopný Mrakoplaš, který byl naposledy spatřen v okamžiku, kdy přepadl přes okraj světa ..

Řetězák ..23..

28. února 2009 v 9:33 | mO.nus |  Řetězáky
Tvůj názor na:
BarbieGirls- tak ja nwm, když se jim to libí.. :)
Scene- mno trochu zvláštní, ale maj dobrý vlasy xD
Emo- tak tenhle styl nemám moc ráda
Vlkodlaky- ty nechci vidět ani na obrázky natož naživo
Upíry- ti sou mnohem sympatyčtější, ale taky nemam zajem o setkání :D
Duchy- hele snažím se přesvědčit že žádní nejsou tak mi to nekaž :D
Realityshow- občas je to úsměvný, občas sou tam ti lidi chudáci, ale tak šli tam dobrovolně ne
Ošklivka Katka- ošklivku Betty sem měla radši.. u Katky sem vydržela jen asi 2 měsíce
Dr.House- jojoj super seriálek, ale nevím proč ty opakovaný díly mě už nebavěj
Stmívání- jojo fajn film.. v lepší kvalitě než sem ho viděla by byl určo lepší.. :D


26.února

27. února 2009 v 12:53 | mO.nus |  diary
Dopoledne sem si přispla (8:10) nasnídala se a šla uklizet, to mi zabralo ja nwm tak do desiti.. potom sem ale hodinku byla s maťou na icku a hrála icq hry.. jednu hru sem vyhrála už ale po třech tazích to bylo vtipný.. ale jina fajn.. pak sem si šla ale na hodinku lehnout- to vite před obídkem! :D M2li sme špageti, mňamky.. pak sem se zdržela na icku c Lůcou, a potom opět menší šlofíček (tak jakože bolela mě mírně hlava) Nějak po třetí hodině přišli: Lůca s Matinou a potom Kája s Míšou.. Mno byli na komplu a takový...Matina pak vytahla hru Kdo chce být milionáře, (kdysi sme to dcl často hrávali) mno Lula se neangažoval ale vyhrála to! Všechna čest. V šest odešli, já sem si šla oopět lehnou asi do sedmi a pak sem šla na net, koukla na friends a už ani nwm, nezaživna čast dne!

za 2. místo v SONA

27. února 2009 v 12:44 | mO.nus |  Cenky.. =)
Tak mám 141. diplom za 2. místo v SONAnimák a SB Lucky (www)


140. diplom

27. února 2009 v 12:42 | mO.nus |  Cenky.. =)
Za 6. bleskowku u Lůcy na blogu (www) díky moc

za 64. bleskowku

27. února 2009 v 12:00 | mO.nus
Doufám že máte rádi hafany :)25. února

25. února 2009 v 19:51 | mO.nus |  diary

Táák opět vstáváníčko v sedm hodin :D ale etě sem si chvíli poležela.. Ke snídani sem si dala rohlík s máslemá horkou čokoládu.. mňamky... mno dnešní dopoledne ani nwm co sem dělala fakt jen sem tak seděla a vejrala do monitoru... pak přišla lůca na icq sme pokecali, pak sem si zahrála an ekyboard (asi 5 minut xD) dala sem si obídek (špageti) zkoukla sem Sabrinu, dneska zajíímavej dílek.. Opět sme se na icku potkaly s Lulou a dali sme tam Pool .. jako dobrá hra.. buď sem to vyhrála ona protože sem tam hned po černé střelila i bílou kouli a nebo já- protože tam lula tu černou trefila moc brzo.. :D .... O půl druhý sem razila na busík a jela do řeznic.. a bacha na mě, jela sem na druhou zastávku a ten busák mě normoš zastavil! Jako sem upe čuměla co se děje.. nojo nákej novej, a řikám Lule- jo a taky volal zajízdy.. a Lula na to: sociálku na něj! :D hehe no dobře tak dál... Stavili sme se pro Míšu, ta vzala Meguš, pro Káju ta vzala Hetu a to byl už probléém.. :D mno ony byly obě strašně nadšený, skákali, Meguš běhala za Hetou a neustále na ni štěkala, až málem přišla o hlas.. A Hetu nenapadlo nic lepšího než vlíz do vody.. a kdyby jednou.. :D takže obě celý total mokrý a to měly potřebu se u nás pořád oklepávat... Míša hodila Meguš domů a šli sme ke Káji a opět hrály monopoly banking.. mno Káji se nějak moc dařilo a a s Lulou sme krachly... xD ale vydrželi jsme dlooouho :D všechna čest nám poraženým :D:D
Mno a teď sem tu a mám novou závislost- žmoulání brčka.. xD
Tak jo mějte se
papáčko

64. bleskowka *KONEC*

25. února 2009 v 10:58 | mO.nus |  Bleskowky
sleep-1.gif picture by sadistic_vamp
1.) ahojky, jak se vede?
2.) co máš dneska v plánu?
3.) máš prázky? (jak si je uživáš?)
4.) viděla jsi stmívání? líbilo?
5.) s čím mám urobit new dezz?
6.) ok, nebudem to přeháněť :D
7.) tak se měj, papa

24. února

25. února 2009 v 8:49 | mO.nus |  diary
Tak sem vstávala už v 7 .. no ten zvyk když vstavam do školy... X) tak sem se šla vykoupak, nasnídat, pak sem jukla na net a tam sem byla dlooouho :D ani nwm co sem kutila, ale pak byl obídek (to by měla Míša určo radost) -svíííčková :P ale ňamiňami... pak sem kecala na icku s lůcou a prej že už bude moct jít ven-ale nakonec asi nee :( :( mno ve dvě sem valila ke Káji, přišla sem kapku dřív :P ale nevadí.. pak přišla maťa s míšou, kája donesla štěňátka (Líbu? a Gregorka- a z něho se nakonec vyklubala holka :D ..) a míša donesla stmívání sice horší kvalitka a titulky, ale aspoň to.. tak první pulhodinu sem sledovala spíš šmejdící štěňátka (další půl hodinu to byli spící štěňata :D) maťa měla nwm kerou, ale se probudila popošla -podle mati se způsobně posadila- tak si řika co se děje, mno a kuk-loužička! :) štěstí že jí maťa neměla na klíně :D tak je Kája radši odnesla.. Dokoukali sme stmívání-až an to že s Maťou sme nic neviděli páč to bylo hrozně tmavý a konec rozmázlej... ale jinak to bylo good! .. Kája má takovou hrozně dobrou hru.. monopoly s kreditkama, joo to mě bavilo.. mno víc to nerozepíšu páč už to mám hafo dlouhý :D ale v šest sem jela domů, puvodně sems e měla vrátit a u Káji přespak ale kapku mě tam rozbolela hlava a byla sem dcla unavená tak sem si tak trošku lehla a usnula mno.. a toje konec dne.. :D

pro Lulis za RVK

24. února 2009 v 11:02 | mO.nus |  diplomy pro vás
Diplom pro mou kamí a SB Lulis (www) za komentíky ..! Děkuju :)


23. února

23. února 2009 v 22:22 | mO.nus |  diary
Dneska sem vstávala opět 7:40 ale řikám si co blbnu tak brzo tak sem etě ležela.. pak snidaně, opět serialky, a nwm co eště, pak mini učeníčko frániny a na druhou hodinu sem valila na bus a ke Káji. Prvně sme střihali slovička a slepovali a opakovali, pak Kája donesla štěňátko a bylo po práci :D byla to ona ale zrovna si nemužu vzpomenou na jmeno.. něco na K .. mno pak sme zkoumali kájiny korálky a opět mam new naušky :D dále přišla Míša, bavila se s Gregorkem (další štěně) povykladala novinky a tak. Nakonec Kája vytáhla FIMO.. a to je upa bóóží, taková jakási hmota. Se setvaruje a pak to upečeš a máš korálky.. vypadalo to jak bonbónky a Míša dostávala chutě :D Vo šesti sem valila domů, šla na net -haffo novinek, pak friends♥ jak jinak, víkend a teď tuu :)

pro Mrs.KačenQa za RVK

23. února 2009 v 10:02 | mO.nus |  diplomy pro vás
Děkuju moc dalšímu skvělýmu SBčku (MRS.KačenQa) za komenty v RVK!!!


pro Verxis za RVK

23. února 2009 v 9:08 | mO.nus |  diplomy pro vás
Diplom pro moje SBé Verxis (www) za pomoc v RVK!! Děkuju moooc :)


for Lulis II.

22. února 2009 v 23:25 | mO.nus |  diplomy pro vás
Diplom pro Lůcu za RVK !!! Díkes moc :*

for Lulis

22. února 2009 v 22:31 | mO.nus |  diplomy pro vás
Diplom za pomoc v RVK si čestně zaslouží kámoška a věrný SBčko Luliska.. děkuju moc :)