Stáří je smutné. Ne proto, že přestávají všechny radosti, ale proto, že přestává naděje.

Červenec 2009

Magický prazdroj

29. července 2009 v 10:23 | mO.nus |  Zeměplocha
Zrodil se mág tak mocný, že proti němu jsou ostatní mágové jen varietní hudlaři, a sama jeho existence přivede Zeměplochu na pokraj panmagické války. Jediný, kdo mu stojí v cestě, je Mrakoplaš, nedostudovaný kouzelník, jenž chce zachánit svět, nebo alespoň tu část, na které se sám právě nachází. K zeměplošským hrdinům, které už známe se připojí další: Conina - barbarská kadeřnice, Nijel - ničitel (jehož matička stále dohlíží na to, aby nosil vlněné spodní prádlo), a pravděpodobně první městský džin, který podniká v mosazných lampách, kde by rád objevil prostor pro vlastní růst.

A tak jo, docela v klidu to bylo :o)

"O kadeřnici barbarského původu asi moc velký zájem nebude, co? Hlavičku umyjeme a usekneme?"


Million Dollar Baby

19. července 2009 v 18:06 | mO.nus |  Filmy
Film z roku 2004.. včer ho dávali v tv.. neměla jsem co dělat tak jsem se koukla a no, teda... to byl tááák smutnej film.. od toho posledního zápasu sem brečela snad pořád... bééé... strašně, strašně nešťastný..

Jednatřicetiletá Maggie pracuje jako servírka a sní o tom, že se stane boxerkou. Snaží se proto přesvědčit Frankieho Dunna, stárnoucího trenéra a majitele tělocvičny, že trénovat ženu má smysl. Maggie ví, že Frankie je ten nejlepší trenér, že ji může dostat do ringu a naučit ji vyhrávat. A skutečně se z ní pod jeho vedením stává nepřekonatelná šampionka, která dokáže soupeřky knockoutovat hned v prvním kole. Ale cesta dolů může být ještě strmější...

Jasper - animačka xD

18. července 2009 v 10:52 | mO.nus |  Twilight Sága

lol :D
zdrojíQ→ www

Stmívání→ jak by to mohlo být... :D:D

10. července 2009 v 19:10 | mO.nus |  Twilight Sága
Bella: Lásko?
Edward: *otráveně* Co je?!
Bella: Pojď mě líbat... *šmrncovně nadzvedne jedno obočí a přehoupne si nohu přes nohu*
Edward: *znechuceně se oklepe* Teď ne!
Bella: Proč? Poslední dobou se mi vyhýbáš.
Edward: *hledá výmluvu* Mám opar.
Bella: Upíři opary nemívají.
Edward: A taky kašlu. *zakašlal*
Bella: Edwarde, co přede mnou skrýváš?
Edward: Řeknu ti to zítra. *chce vyskočit z okna, ale noha se mu zahákne na okně a letí ksichtem na trávník* Jsem v pohodě.
Bella: *vyklání se z okna* Edwarde?
Edward: BAAAAF *bafne na ni* Už musím, páčko! *zmizí*
Bella: *rozdýchává šílený šok* Dement.. *mumlá si pro sebe* *Bella ještě nakrmí svou tarantuli Žofii a jde si lehnout do postele, zvědavá, co zítra z Eda vypadne*


Jseš upír ...?

9. července 2009 v 20:11 | mO.nus |  Srandičky.. =P
Tááák sem si dělala test jestli sem upír a... sláva, nejsem!!! :D:D →tady
Měla jsem 22 bodů:
Jste stále ještě ponejvíce člověkem, i když některé stránky osobnosti máte společné s upíry. Lidem této kategorie se mohou zamlouvat některé aspekty vampirismu, zatímco jiné odsuzují. Lidé jako jste vy by například uvítali nesmrtelnost ale nenávidí ubližování lidem; nebo naopak by rádi ubližovali lidem, ale obávají se, že by je to nakonec začalo nudit.

za bleskowku

8. července 2009 v 13:23 | mO.nus |  Cenky.. =)
za bleskajdu od SBnka ^^Ka[cz]enQa^^

Holky na hlídání - Kamarádky do deště ♥♥

3. července 2009 v 19:38 | mO.nus |  knížky
Když jsem záhledla tu obálku, řekla jsem si- no nazdar..Je to dárek od bratrance k narozeninám-tak nečekej zázraky... Nejdříve jśem to pučila Marti, a když přišla celkem kladná odezva zkusila jsem to taky (Je tam dívčina Esma a matina furt vykládala jak si tam dosazovala to stmívání-teda nechápu kam ja tu spojitost neviděla ani v nejmenším, ale to ona prej u všechn knížek :D nwm) Jak je život v Hollywoodu jednoduchý, když má člověk peníze a postavení! A jak je život v Hollywoodu těžký, když jste jen holka na hlídání - na tu čekají rozmazlená děcka, snobští zaměstnavatelé a nikdy nekončící dřina. Ještěže mají Kiley, Lydia a Esme jedna druhou. Ale když jde o kluka tvých snů, můžou ti kamarádky radit sebelépe, nakonec stejně musíš naslouchat jen a jen svému srdci. a libilo se mi to až tak že jsem se rozhodla že si pořídím druhý díl.. snad jediny co mě vadilo bylo trio-Jonathan, Jorge a Junior.. všichni na J všichni "něco měli" s Esme, vubec sem se vnich nemohla vyznat, nějak sem nechápala kde vzala Jorgeho a jak sni ma souvislost, tím víc mi to stěžovalo že jsem měla pochopit další dvě linie příběhu.. teda celkem 3 které se proplétaly a někdy nebylo lehké urči které zrovna tahle patří, ale dalo se to :-) Pokud máte o prákách nudu doporučuju :-*

TS → Rozbřesk ♥♥♥*

3. července 2009 v 19:18 | mO.nus |  knížky
Tak abych dokončila co jsem začala... Rozbřesk jsem četla už asi tak před dvěma, třema měsícema.. Nevim proč strašně se to táhlo ale díky bohu za to byla to vážně skvělá kniha.. Netroufám si říct nejlepší, protože si nejsem uplně jistá, ale figuruje hrozně vysoko... Je to poslední díl, mnoho z Vás už asi ví jak to dopadne a to to ani nemuseli číst... A jelikož tohle mé zhodnocení nikdo nečte, tak si klidně prozradím že to skonči happyendem :-) I love this book... Fajn nebudu se vykecávat.. stručnej obsah: Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?

Rozbřesk - 4.díl